Adapter Commlite CoMix CM-AEF-MFT – Canon EF / Micro 4/3

geen

Commlite Comix CM-AEF-MTF is een adapter voor het monteren van een bajonet lenssysteem, Canon EF mount behuizingen uitgerust met Micro 4/3 systeem. COMIX heeft een elektronisch circuit voor interface met de cameralens.

BeschikbaarheidNiet op voorraad
SKU
CL1388
€ 163,95 € 135,50
10018
1
Adapter Commlite CoMix CM-AEF-MFT – Canon EF / Micro 4/3
Adapter Commlite CoMix CM-AEF-MFT – Canon EF / Micro 4/3
Adapter Commlite CoMix CM-AEF-MFT – Canon EF / Micro 4/3
Adaptateur Commlite CoMix CM-AEF-MFT – Canon EF / Micro 4/3
Adattatore Commlite CoMix CM-AEF-MFT – Canon EF/Micro 4/3
Adaptador Commlite CoMix CM-AEF-MFT – Canon EF / Micro 4/3
1
https://123waldo.nl/pub/media/catalog/product/1/0/10916742791669432705.jpg

Gegevens

Beschrijving

De Commlite CoMix CM-AEF-MFT is een bajonetadapter waarmee Canon EF-systeemlenzen kunnen worden gemonteerd op bodys die zijn uitgerust met een Micro 4/3-systeemvatting. CoMix heeft een elektronisch circuit waarmee de camera kan communiceren met de lens.

De adapter wordt op dezelfde manier op de bajonet van de camerabehuizing gemonteerd als een lensvatting. De lens wordt vervolgens in de adapterbajonet geklikt. Het hele proces is snel en intuïtief.

De CoMix CM-AEF-MFT heeft een elektronisch circuit en contacten waarmee de camera kan communiceren met de lens. Hierdoor kunnen de AF-motor (scherpstellen), informatieoverdracht en diafragmaregeling (belichtingsinstelling), optionele beeldstabilisatie, in de lens werken.

Afhankelijk van de geselecteerde modus kan de camera automatisch scherpstelling en diafragma selecteren. Parameters in handmatige modi kunnen worden geselecteerd via de knoppen of het cameramenu.

Het apparaat is geschikt voor zowel fotograferen als filmen.

De adapter is met de grootste zorg gemaakt van robuust metaal. Het heeft een 1/4″ vrouwelijke statiefbevestiging, waardoor het mogelijk is om het op een statief te monteren.

Specificatie

  • Compatibel met cameras: cameras met Micro 4/3 bajonet
  • Lenscompatibiliteit: Canon EF / EF-S-systeemlenzen
    • Podbevestiging
    • Podbevestiging 1/4″
    • materiaal: metaal
    • gewicht: 210 g

    Kitinhoud

    • Commlite CoMix bajonetadapter CM-AEF-MFT – Canon EF / Micro 4/3
    • stickerdop voor de voorkant van de adapter
        • Commlite CoMix CM-AEF-MFT – Canon EF / Micro 4/3

        • afdichting voor de achterkant van de adapter

Reviews

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Adapter Commlite CoMix CM-AEF-MFT – Canon EF / Micro 4/3
Uw beoordeling