Beschrijving
De kit, die de Newell DL-USB-C dual-channel lader en LP-E6N accu bevat, is alles wat u nodig heeft om lange uren met uw camera door te brengen. Overal waar je beperkt toegang hebt tot netstroom, kun je de USB-poort gebruiken om de cellen op te laden met je laptop, powerbank of smartphone-oplader. U vindt er twee vervangende LP-E6N-accupacks, die gebruik maken van cellen van de beste kwaliteit en een intelligent systeem dat het laadproces regelt. U hoeft geen tijd te verspillen aan het zoeken naar batterijen die geschikt zijn voor opladers. Je vindt wat je nodig hebt in één doos. En dat alles voor een uitzonderlijke prijs en met 40 maanden fabrieksgarantie!
Afmetingen compacte oplader
De Newell DL-USB-C is zo groot als een creditcard en slechts 2 centimeter dik. Dankzij de compacte afmetingen van 45 gram is hij gemakkelijk mee te nemen met de rest van je spullen en is hij een metgezel voor elke reis.
Meerdere stroomopties
Met de mogelijkheid om via elke USB-poort van stroom te worden voorzien, kunt u het apparaat gebruiken met uw laptop, powerbank, smartphone-oplader of tijdens het rijden.
Twee laadkanalen en veiligheid
De Newell oplader heeft twee onafhankelijke laadkanalen, waardoor je je accus sneller oplaadt. Geavanceerde controllers regelen de parameters van het laadproces, beschermen tegen oververhitting en overladen en zorgen voor een maximale levensduur van de batterij.
Li-ion batterij
De vervanging van Newell is gebouwd met behulp van lithium-iontechnologie. Het maakt herhaald opladen en ontladen mogelijk, evenals opladen op elk moment zonder het risico van het zogenaamde "geheugeneffect".
Opladerspecificaties
- Voeding: micro-USB/USB-C 5 V; 2.1 Een
- Laadstroom: 8,4 V; 1 x 700 mA / 2 x 500 mA
- Afmetingen oplader: 9 x 5,5 x 2,2 cm
- Gewicht: 45 g (zonder kabel)
Accuspecificatie
- Model: LP-E6N
- Technologie: Li-ion
- Capaciteit: 2200 mAh
- Spanning: 7,4 volt
Accucompatibiliteit
– Canon EOS 5D, 5D Mark II, 5D Mark III, EOS 6D, 7D, 7D Mark II, 60D, 60Da en 70D, 90d, R, R5, R6, Ra
Kitinhoud
- DL-USB-C-oplader
- USB – micro-USB-voedingskabel (geen voedingsadapter meegeleverd)
- 2 x oplaadbare batterijen.
- 2 x LP-E6N oplaadbare batterijen