Een set van twee Yongnuo RF603N II flitsers met kabel N1 voor Nikon

geen

Yongnuo RF-603 II maakt draadloze radiobesturing van de camera en activering van systeem- en studiolampen mogelijk tot op een afstand van 270 meter. Het heeft een radiografische afstandsbedieningsfunctie voor het activeren van de camera.

BeschikbaarheidNiet op voorraad
SKU
YN0641
€ 46,95 € 38,80
10657
1
Een set van twee Yongnuo RF603N II flitsers met kabel N1 voor Nikon
Ein Satz von zwei Yongnuo RF603N II Blitzauslösern mit einem Kabel N1 für Nikon
A set of two Yongnuo RF603N II flash triggers with a cable N1 for Nikon
Un ensemble de deux déclencheurs de flash Yongnuo RF603N II avec un câble N1 pour Nikon
Un set di due flash trigger Yongnuo RF603N II con un cavo N1 per Nikon
Un juego de dos disparadores de flash Yongnuo RF603N II con un cable N1 para Nikon
1
https://123waldo.nl/pub/media/catalog/product/1/8/18718558511669456433.jpg

Gegevens

Beschrijving

Yongnuo RF-603 II maakt draadloze radiobesturing van de camera en activering van systeem- en studiolampen mogelijk tot een afstand van 270 meter. Het heeft een radiografische afstandsbedieningsfunctie voor het activeren van de camera. Het werkt op een frequentie van 2,4 GHz en heeft de mogelijkheid om maar liefst 16 kanalen in te stellen, wat een betrouwbare werking van het apparaat onder alle omstandigheden garandeert. In de nieuwe versie van de trigger is de schakelaar verplaatst, waardoor het gebruik nog handiger is .

Bovendien is de schakelaar tweetraps geworden – het is mogelijk om de RF-603 II aan te zetten als zender, of als zender/ontvanger. Dit zorgt voor een handiger gebruik van de trigger (het is mogelijk om aangesloten lampen zonder problemen "handheld" te triggeren) en maakt het mogelijk om de levensduur van de gebruikte batterijen te verlengen. Uniek aan deze kit is dat het twee modules bevat die elk zowel als zender als ontvanger kunnen werken. Dit maakt de kit zeer veelzijdig en eenvoudig uit te breiden. De RF-603 II kan tegelijkertijd de lamp op afstand activeren en de andere op de camera.

De RF-603 II-serie lamptriggers werken op 2,4 GHz. Dit garandeert een probleemloze werking en geen storing. Het apparaat wordt gevoed door populaire AAA-batterijen. Deze kleine kit is een absoluut essentieel apparaat in je fototas! Haal de flitser van je camera! Met de Yongnuo RF-603 II Wireless Trigger kun je fotograferen met een synchronisatietijd tot 1/250s. Je kunt de Yongnuo RF-603 II ook gebruiken als bedrade of draadloze afstandsbediening voor je camera met een effectief bereik van 100 meter (tot 270 m in tests)!Het apparaat ondersteunt een flitsopwekkingsfunctie van de ontvanger.

We bieden ook extra ontvangers voor dit systeem!

SPECIFICATIES:

EIGENSCHAPPEN:

Radiografische afstandsbediening voor camera of triggerslang Draadloze activering van lampsysteem en cameras – elk aantal Draadloze activering van reporterlampen Draadloze activering van studiolampen

  • Frequentie: 2,4 GHz
  • Aantal kanalen: 16
  • Bereik: tot 100 m (tot 270 m in tests)
  • Voeding: 2 AAA-batterijen
  • Maximale synchronisatietijd: 1/250 sec
  • Camerasynchronisatie-aansluiting: 2,5 mm
  • Lampsynchronisatie-aansluiting: standaard pc, flitsschoen
  • Bovenste poorten: flitsschoen
  • Sluiter: tweetraps: 1-autofocus, 2-trigger
  • Ondersteund flash-poortvoltage: 5V (zender), 300V (ontvanger)
  • Afmetingen: 80 (L) x 30 (B) x 20 (H) mm
  • Antenne: ingebouwd
  • Gewicht: 66g

Reviews

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Een set van twee Yongnuo RF603N II flitsers met kabel N1 voor Nikon
Uw beoordeling