LCD beschermhoes GGS Larmor GEN5 voor Sony a7 II / a7 III / a9 / A7sIII / A7C

geen

GGS Larmor GEN5 is een hoogwaardige glazen beschermhoes die het LCD-scherm van de camera beschermt tegen krassen, stoten en vuil. GGS hoes Larmor GEN5 bestaat uit vijf lagen zorgvuldig geselecteerde materialen om de hoogste mate van bescherming te garanderen.

BeschikbaarheidNiet op voorraad
SKU
GS0905
€ 21,95 € 18,14
10119
1
LCD beschermhoes GGS Larmor GEN5 voor Sony a7 II / a7 III / a9 / A7sIII / A7C
LCD-Schutzhülle GGS Larmor GEN5 für Sony a7 II / a7 III / a9 / A7sIII / A7C
LCD protective cover GGS Larmor GEN5 for Sony a7 II / a7 III / a9 / A7sIII / A7C
Coque de protection LCD GGS Larmor GEN5 pour Sony a7 II / a7 III / a9 / A7sIII / A7C
Custodia protettiva LCD GGS Larmor GEN5 per Sony a7 II / a7 III / a9 / A7sIII / A7C
Tapa protectora LCD GGS Larmor GEN5 para Sony a7 II / a7 III / a9 / A7sIII / A7C
1
https://123waldo.nl/pub/media/catalog/product/1/7/17748067361669436273.jpg

Gegevens

Beschrijving

De GGS Larmor GEN5 is een glazen beschermhoes van uitstekende kwaliteit die het LCD-scherm van uw camera beschermt tegen krassen, stoten en vuil. Het GGS Larmor GEN5-schild bestaat uit vijf lagen van nauwkeurig geselecteerde materialen voor het hoogste beschermingsniveau.

  • De buitenste laag, waarbij gebruik wordt gemaakt van de nieuwste ontdekkingen op het gebied van nanotechnologie, minimaliseert vingerafdrukken voor duidelijkheid en comfort.
  • Japans gehard optisch glas met hoge hardheid biedt effectieve bescherming met een dikte van slechts 0,3 mm. Door de kleine afmetingen en het lage gewicht kan de hoes ook worden gebruikt met cameras die zijn uitgerust met een beweegbaar display.
  • Het metalen frame vormt de ruggengraat van de overkapping, verhoogt de sterkte van de hoeken aanzienlijk en maakt de montage van een GGS-zonnekap mogelijk.
  • Een splinterbeschermingslaag beschermt het scherm en de handen van de gebruiker tegen glasscherven in het geval dat het schild breekt.
  • Een laag sterk klevende siliconen zorgt voor een eenvoudige installatie, zonder gereedschap of lijm.

De hoes is compatibel met de displays van Sony a7 II / a7S II / a7R II / a7R III / a7R IV / a7 III / a9 / a9 II cameras. Het beperkt het bruikbare schermgebied niet en behoudt de aanraakbedieningsfunctionaliteit (als dergelijke functionaliteit wordt aangeboden door de camera).

De vijfde generatie Larmor-zonnekap maakt montage van de GGS NS-3243 magnetische zonnekap mogelijk, waardoor het hoofdscherm zelfs op een zeer zonnige dag gemakkelijker te gebruiken is. Het zonnescherm is afzonderlijk verkrijgbaar als een op zichzelf staand product of als een set met de beschermhoes.

Specificatie

  • constructie: 5 lagen
  • Oppervlaktehardheid: 9H
  • dikte glaslaag: 0,3 mm
  • lichttransmissie: meer dan 95%
  • lichttransmissie: meer dan 95%
  • wijze montage beschermkap: siliconen hechtlaag (lijmvrije montage)
  • kleur: zwart

Compatibiliteit

  • Cameras van Sony: a7 II / a7S II / a7R II / a7R III / a7R IV / a7 III / a9 / a9 II
  • GGS NS-3243 zonnekap

Kitinhoud

  • schermbeschermer voor de camera
  • een doek om het scherm schoon te maken voor montage

Reviews

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:LCD beschermhoes GGS Larmor GEN5 voor Sony a7 II / a7 III / a9 / A7sIII / A7C
Uw beoordeling