Beschrijving
Bent u professioneel bezig met fotografie en wilt u uw werk niet op een ongelegen moment onderbreken, of maakt u fotos om familiegebeurtenissen te herdenken en bent u bang om de meest interessante momenten te missen? De Newell NP-FW50 batterij biedt hoge kwaliteit, veiligheid en geavanceerde technologie, en dat alles voor een aantrekkelijke prijs.
Hoge kwaliteit
De batterijen van Newell worden gemaakt met cellen van de beste kwaliteit. De vermelde capaciteit in milliampère is reëel en zorgt voor een lange werktijd.
100% veiligheid
Ingebouwd intelligent veiligheidssysteem, gebaseerd op IC-elektronica, regelt het laadproces. Dit garandeert veiligheid en bescherming voor het apparaat en de gebruiker.
Geavanceerde technologie
De Newell-vervanging is gebouwd met lithium-iontechnologie. Het maakt meervoudig opladen en ontladen mogelijk, evenals opladen op elk moment zonder het risico van het zogenaamde "geheugeneffect".
Vele jaren ervaring
Het merk Newell is al vele jaren op de markt en heeft een lange lijst van tevreden klanten, zowel onder professionele als amateurfotografen.
Specificaties
– model: NP-FW50
– technologie: Li-ion
– capaciteit: 1080 mAh
– Spanning: 7,2 V
Compatibiliteit
– Sony Alpha A7, A7 II, A7R, A7R II, A7S, A7S II, SLT-A33, SLT-A35, SLT-A37, SLT-A55, NEX-3, NEX- 5, NEX-6, NEX-7, NEX-C3, NEX-F3, A3000, A3500, A5000, A5100, A6000, A6300, A6500, DSC-RX10, DSC-RX10 III
Aanvullende informatie
Afmetingen | 2 × 4 × 9 cm |
---|---|
Merk | Nieuw |