Beschrijving
De Aputure Space Light is een uiterst veelzijdige maar ingenieuze softbox die is ontworpen om te werken met de Aputure Light Storm LS C120, C300 en andere lampen met een Bowens-montage .
De Space Light heeft de vorm van een cilinder met een diameter van 46 cm en een hoogte van 72 cm. Het ontwerp, vergelijkbaar met dat van een blenderframe, zorgt voor een laag gewicht en maakt het mogelijk om het zeer snel op te vouwen tot een klein formaat (5 x ⌀24 cm).
De softbox wordt met een trekker aan de naar beneden gerichte lamp bevestigd. De gebruikte modifier verspreidt het gegenereerde licht en geeft het een zacht, omhullend karakter. De hoogte van de cilinder kan naar wens worden ingekort met behulp van de meegeleverde clips en de lichtrichting kan worden beperkt met behulp van het meegeleverde scherm. Daarnaast kan de onderzijde losgemaakt worden van de softbox. Het zijn de talrijke configuratiemogelijkheden en de Space Light die het mogelijk maken om het licht op vele manieren vorm te geven.
Specificaties
- model: Aputure Space Light
- type softbox: cilindrisch
- afmetingen: 72 x ⌀46 cm
- gewicht: 350 g
Compatibiliteit
- Aputure Light Storm LS C120, C300 lampen
- lampen met Bowens montagestandaard
Kitinhoud
- softbox
- scherm
- clips