Speedlite Yongnuo YN968EX-RT voor Canon

geen

Yongnuo YN968EX-RT is de innovatieve reporterlamp, die de voordelen van continu- en flitslicht combineert. De lamp heeft een ingebouwde radio-ontvanger die communicatie met de camera in het Canon systeem RT mogelijk maakt.

BeschikbaarheidNiet op voorraad
SKU
YN1051
€ 185,95 € 153,68
10539
1
Speedlite Yongnuo YN968EX-RT voor Canon
Speedlite Yongnuo YN968EX-RT für Canon
Speedlite Yongnuo YN968EX-RT for Canon
Speedlite Yongnuo YN968EX-RT pour Canon
Speedlite Yongnuo YN968EX-RT per Canon
Speedlite Yongnuo YN968EX-RT para Canon
1
https://123waldo.nl/pub/media/catalog/product/8/8/8815873571669451798.jpg

Gegevens

Beschrijving

Yongnuo YN968EX-RT is de innovatieve reporterlamp, die de voordelen van continu- en flitslicht combineert. De lamp heeft een ingebouwde radio-ontvanger die communicatie met de camera in het Canon systeem RT mogelijk maakt.
Een karakteristiek kenmerk van de RT-YN986EX-kop is uitgerust met twee lichtbronnen: flitsbrander en een paneel met LEDs. De flitser genereert een flits met GN 60 (ISO 100, 105 mm). Hoog vermogen in combinatie met korte oplaadtijden zorgen ervoor dat u op elk moment klaar bent om te handelen. Wniekorzystnych hulp bij lichtomstandigheden komt van het LED-paneel voor eenvoudig scherpstellen en kadreren van de juiste scène.
De hoofdlamp biedt een breed bewegingsbereik, waardoor het gemakkelijk is om de zaklamp snel in de gewenste richting te zetten. Automatische (en handmatige) zoomlampen, diffusors (voor beide lichtbronnen) en de reflector maken een creatieve selectie van de geselecteerde scèneverlichting mogelijk.
De Yongnuo-lamp is uitgerust met een sluitertijdsynchronisatiemodus (HSS tot 1/8000 s) en de selectie van het automatiseringssysteem onder TTL-functies die uiterst nuttig zijn bij wisselende lichtomstandigheden.
Eenvoudig af te lezen LCD-scherm met achtergrondverlichting en een intuïtief en functierijk menu zorgen voor comfort. Dankzij de grote, comfortabele knoppen kun je de lamp zelfs met handschoenen aan bedienen. U kunt het signaal in- en uitschakelen om de lading aan te geven en klaar om opnieuw te flitsen.
Het ingebouwde Canon RT-systeem maakt radiocommunicatie mogelijk met lampen YN600EX-RT Canon 600EX-RT en activeert YN-E3-RT en Canon ST-E3-RT. De lamp kan zowel als bedieningseenheid van de andere bovengenoemde lamp worden gebruikt als als ontvanger in de "slave". RT draadloos communicatiesysteem maakt controle van de lampen mogelijk in vijf groepen van 15 kanalen, onderhoud TTL automatische flitsmodus, een handmatige modus en een stroboscoop.
YN986EX-RT kan ook worden gebruikt in het systeem van optische activering van de flitser. In de “slave” lamp kan het optische signaal van de lamp Yongnuo YN568EX II 580EX II Canon, Nikon SB-700, SB-800, SB-900, SB-910 en ingebouwde Canon buizen (600D, 60D, 7D) worden ontvangen. In deze modus is de lamp in handmatige modus en TTL in te stellen.
De lamp kan ook worden geactiveerd flitsen in handmatige modus S1 en S2. Dit maakt primaire draadloze communicatie mogelijk met bijna alle flitsers op de markt.
Het apparaat kan ook draadloos worden bestuurd via radio met externe triggers zoals Yongnuo YN622 of poort RF603, en een pc.
Yongnuo YN968EX-RT wordt gevoed door vier AA-batterijen. De lamp heeft een aansluiting voor het aansluiten van een extra voeding en een mini-USB-poort voor software-updates. Voetlamp is beschermd tegen slecht weer door rubberen afdichting.
Compleet met lampenkap zijn praktisch, CTO-filter voor het LED-paneel en de standaard met een statiefbevestiging vrouwelijk 1/4".


– regeling FV: 1/128 – 1/1 1/3 EV
– modi TTL / handmatig / flitser
– triggermogelijkheden:

Reviews

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Speedlite Yongnuo YN968EX-RT voor Canon
Uw beoordeling